הובלות מנוף

על השירות הובלות מנוף:

הובלות מנוף זוהי הדרך היעילה ביותר הקיימת היום להעביר משאות כבדים כשהלוגיסטיקה של המבנה אינה מאפשרת הובלה ‘פשוטה’ יותר. קבוצת עוז תשמח לספק שירותי הובלות מנוף לכל החפץ במעבר חלק ונקי ללא סיבוכים.

למה כדאי הובלות מנוף?

הובלות מנוף לרוב יכנסו לתוקף כאשר מעבירים ציוד כבד למבנה שאין בו מעלית. היתרון שבהובלה כזו הינו הבטחה לשלמות הציוד לעומת הנזק האנושי שיכול להיגרם לו באם מוביל יעשה את ההעברה. בנוסף, ציוד כבד שלא ניתן להעביר בשום דרך אחרת כמו פסנתר למשל מעבירים באמצעות מנוף על מנת להגן עליו ולשמור על שלמותו.

בנוסף לכך באמצעות מנוף ניתן להגיע למקומות גבוהים מאוד ללא מאמץ, רעש ובלגן. לכן, חברות רבות כיום, רואות את תחום הובלות מנוף כתחלופה לגיטימית להובלות הקונבנציונאליות גרידא. זאת אפילו אם ניתן לעשות את ההובלה בצורה זו (על ידי מובילים), מאחר ומנוף מאפשר הובלה בטוחה ללא היתקלות בקירות וחדרי מדרגות צרים.

הובלת מנוף – יתרונות נוספים

הובלות מנוף משמשות לדברים רבים נוספים כמובן, למשל בתעשייה ובחקלאות. הובלות אלו יהיו לדברים כבדים במיוחד כמו מכולות, קונטיינרים, מבנים ניידים ועוד. ציוד כבד זה לא ניתן לשנע ממקום למקום בשום צורה אחרת בגלל משקלו הגדול, לשם כך משתמשים במנוף כבד לגובה.

בחירת דרך הובלה באם זה ללקוח הפרטי או העסקי היא הדבר החשוב ביותר בהעברת דברים. חפצינו יקרים לנו ובסופו של דבר הדגש שיש לשים עליו בשלב ההעברה הינו על מידת קבלת החפצים שלנו כפי שהם נארזו ולא מרוסקים לחלקים. לכן, כדאי לשקול שכירת חברת הובלה מקצועית ומיומנת להובלת החפצים הכבדים על ידי מנוף שיבטיח מעבר חלק וקל.