הובלת חומרים מסוכנים

על השירות הובלת חומרים מסוכנים:

קבוצת עוז מספקת שירותי הובלת חומרים מסוכנים אשר מחייבים היתרים ורישיונות מיוחדים לשם כך. כל רכבי החברה ונהגי החברה בעלי היתר להובלת חומרים מסוכנים, החברה שמה במעלה ראשונה את בדיקת הרכבים שלה ורענון הנהגים מעת לעת.

הובלת חומרים מסוכנים – הגבלות

חשוב לדעת שהצוות העובד עם חומרים מסוכנים עבר קורסים והשתלמויות בנושא והוא מהוקצע ומיומן בתחום הובלת חומרים מסוכנים בצורה הבטוחה ביותר ועומד בכל התקנות המחמירות בתחום. כמובן שבנושא זה הדגש על זהירות ובטיחות הוא קריטי ובדרגה עליונה, הובלת חומרים מסוכנים דורשת זהירות ורגישות יתרה שמא כל דבר קטן שאינו מתנהל כשורה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך לנהג , לנמצאים לידו, ולסביבה הקרובה לו.

מה נחשב ‘חומרים מסוכנים’?

הובלת חומרים מסוכנים כוללת בתוכה: נוזלים, מוצקים, וגזים. חומרים מסוכנים הם אלו המוגדרים כמסוכנים לבני אדם לבעלי חיים ולסביבה. ‘סכנה’ מתייחסת לרעילות, רדיואקטיביות, סכנה או חשש לגרימת סרטן, או דליקה. הובלת חומרים מסוכנים מחולקים לקבוצות על פי תקנות שהוגדרו על ידי האומות המאוחדות אשר קבעו תקנון בנושא. תקנון זה אומץ גם בארץ ונחקק.
כל קבוצה מתייחסת לסוג אחר של חומר מסוכן ודרגות סיכון (מ-1 עד-9).

לכן, חשוב מאוד לבחור במובילים אמינים, מקצועיים אשר עומדים בתקנים המחמירים ביותר ונוהגים ביתר זהירות עם חומרים מסוכנים והובלתם ברחבי הארץ. קבוצת עוז מספקת שירותים אלה לכל דרגות הסיכון ועומדת בכל התקנים המחמירים. אין ספק שבחירה בחברה מקצועית כמוה משמעה העברה פשוטה ללא דאגות מיותרות.