הובלת מבנים ניידים

על השירות הובלת מבנים ניידים:

עבודות הובלת מבנים ניידים מתבצעות על ידי משאיות משא גדולות המותאמות להעמסת משקלים כבדים ופריקתם. מבנים ניידים הם מבנים כמו קרוונים, צימרים, כיתות לימוד וכו’. כל מבנה בעל גודל ומשקל שונה הנקבע על פי אופן ייצורו ומרכיביו השונים. הובלת מבנים ניידים צריכה להעשות בהתאם לגודל ומשקל המבנה ורק במותאם לפרטים אלו.

העמסת מבנים באמצעות מנוף

את העמסת המבנים עושים על ידי מנוף שמסוגל להרים משקלים גדולים (משקלים משתנים) לגובה ולהעמיסם על המשאית. באם המבנה כבד מדי יש לדאוג לכך שבמשקל חריג יהיה ליווי משטרתי לאורך כל דרך ההובלה עם היתרים מתאימים לכך. צוותים מקצועיים ומיומנים יתנו שירות של הובלת מבנים ניידים, כמו כן פירוקם במקום, גם אם הם מורכבים ממספר חלקים שונים בנוסף ולהרכבתם באתר הפריקה.

למה חשוב להזמין איש מקצוע להובלת מבנים ניידים?

הובלת מבנים ניידים זהו עסק שלעתים נראה פשוט ממה שהוא אכן במציאות. חשוב להבין שלא כל אדם בעל משאית או טנדר יכול להעמיס דברים כבדים. זהו אף סיכון מכופל בהעמסה של מבנים גם אם הם על גלגלים ונראים לעין כקלים להעמסה. עבודה זו דורשת אנשי מקצוע שימדדו את המבנה, כמו כן את המקום אליו המבנה עובר.

בנוסף, חשוב שאלו יהיו אנשים שידעו לייעץ לבעל המבנה איך לעשות זאת, באם הוא צריך להכין דברים מראש, לחזק כמה דברים כדי לאבטח את המבנה מבעוד מועד, לשקול את המבנה ובכך להתאים את הציוד הנכון להובלה. דברים אלו דורשים אנשי מקצוע בעלי ניסיון, מיומנות ורגישות רבה לתחום.