עבודות מלגזה

על השירות עבודות מלגזה:

עבודות מלגזה מתבצעות לשימושים של הובלות והעמסות של מטען למרחקים קצרים.
המלגזה היא רכב משא הכרחי בתעשייה, בחקלאות ובמפעלים. המלגזה בנויה בצורה נוחה לביצוע תפקידי העמסה בצורה יעילה וזריזה, באמצעות זרועות פלדה שטוחות שנכנסות מתחת למטען באם הוא כבד או קל. נהיגה על מלגזה דורש רישיון מיוחד החל משנת 2006 (בישראל). ברישיון, הדרגה הנדרשת היא כושר נשיאה של עד 20 טון.

שימושי המלגזה ויתרונותיה

המלגזה שינתה את פני התעשייה והיא כלי עזר שמשמש כל עסק עם צרכים לוגיסטיים גדולים.
עבודות מלגזה הן אלו שפטרו את הסחיבות הכבדות של פועלים קשיי יום, מה שמלגזה אחת יכולה להעמיס בסיבוב אחד של העמסה ופריקה דרש פועלים רבים מאוד.

למלגזה גדלים שונים וצורות שונות, כל דגם מותאם לתפקידים אחרים של שינוע , הרמה , העמסה ופריקה בתנאים שונים. עבודות מלגזה דורשות ניסיון, דיוק ורגישות באופן הפעלתן. כיום, תפקיד המלגזות הולך ומתרחב, כך למשל ניתן למצוא את המלגזות גם בעבודה לגובה.

עבודות מלגזה – שימושים נוספים

שימוש נוסף ניתן למצוא במלגזה הטלסקופית המשוכללת שמאפשרת החלפת זרועות לפי הצורך: כלים כמו מזלג, כף, זרועות שטוחות ועוד. בנוסף, ניתן להיעזר במלגזות לשימושים של חקלאות להעמסת מטען כבד מאוד בשטח. מלגזות לשימוש במפעלים להעמסת ציוד רגיש במיוחד ועוד.

אופן ביצוע עבודות מלגזה הוא קריטי להצלחת תעשיות רבות ולכן דורש בעלי ניסיון ומיומנות על ידי ציוד חדיש ולא מתפשר לכל סוג עבודה מתבקשת. קבוצת עוז שמחה להציע שירותי עבודות מלגזה לכל סוגי השווקים והדרישות.
עבודות מלגזה