שינוע מכולות

על השירות שינוע מכולות:

קבוצת עוז מספקת שירותי שינוע מכולות ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד למטרות מגוונות ורבות ביניהם הובלה של חפצים ממקום למקום, למטרות מסחר, מפעלים, חקלאות ועוד. מתן השירות של שינוע מכולות דורש מקצועיות רבה על מנת להוביל את המכולה בצורה זהירה ובטוחה מבלי לגרום לה לנזק בעת ההובלה.

מטרות ושימושים

שינוע מכולות זו הדרך הבטוחה ביותר להובלת חומרים כבדים ולעתים אף מסוכנים ממקום למקום.
על מנת לבצע שינוע מכולות צריך להצטייד ברכבי משא מותאמים לכך וההעברה צריכה להתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן בעבודה זו.

קיימים מקומות שזקוקים לשינוע מכולות בתוך האתר עצמו, שינוע כזה מתבצע על ידי מנופים המורמים לגובה ומותאמים להתנהלות עם ציוד כבד במיוחד, לעתים יש צורך בסידור וארגון מכולות בתוך אתר שיש בו מכולות רבות כולל העמסה והצבה מחודשת באתר. שינוע מכולות למקומות רחוקים מתבצעים על ידי משאיות שנועדו להעביר דברים כבדים ממקום למקום ועם כל ההיתרים לכך.

שירותים מיוחדים

קבוצת עוז מספקת שירותים אלה תוך שימת דגש מיוחדת להגבלות שיש באתרים מסוגים אלה . לכן, ההתחשבות היא גם בשמירת הסדר הקיים באתר עצמו, גם אם מדובר בשליחת צוות למקום בשעות מאוחרות מאוד. קבוצת עוז מספקת שינוע מכולות למשקלים חורגים , או גדלים חורגים ברוחב וגובה, העמסה, פריקה, שיטוח וסידור הסחורה. כמובן שהעבודה נעשית על פי כל תקני הבטיחות הקיימים המגדירים כיצד עבודות העמסה ופריקת מכולות מתבצעות באופן בטיחותי וזהיר.